O spoločnosti

Spoločnosť TV SAT elektro sa špecializuje na predaj a poradenstvo v oblasti satelitnej techniky od roku 1998. Zo začiatku sme začali s výrobou parabolických antén, a im príslušných komponentov, ako boli polárne závesy a motory k parabolám. Neskôr sme sa špecializovali na predaj satelitnej techniky.

Čím sme odlišní?

Od množstva predajcov sa líšime hlavne formou práce - osobným prístupom a individuálnym poradenstvom, predovšetkým v oblasti satelitnej techniky, ale aj v ďalších produktoch televíznej, či inej čiernej techniky. Našim zákazníkom ponúkame hotové satelitné komplety, ale vieme vyskladať zostavy aj podľa individuálnych požiadaviek.

V roku 2005 sme spustili prvý internetový e-shop s ponukou predaja satelitnej techniky. Zákazníci dostali takto možnosť nákupov z pohodlia domova, 24 hodín denne, 365 dní v roku. Rok 2009 sa niesol v znamení otvorenia ďalšieho e-shopu, www.edision.sk špecializovaného na satelitnú techniku značky Edision.

V roku 2011 vznikol nový e-shop, www.satelite-tv.eu. Zároveň sme rozšírili rady našich zákazníkov, ktorým dodávame tovar nielen v rámci celého Slovenska, ale aj do zahraničia. Niektoré špeciálne produkty, ktoré návštevníci nedokázali už nikde na internete nájsť, sme posielali aj do Anglicka, Rakúska, Nemecka, ale aj do južnej Ameriky.

Jednoduchý nákup aj na splátky

Už niekoľko rokov spolupracujeme so spoločnosťou Quatro a ponúkame tak jednoduchý spôsob nákupu na splátky. Tovar máte ihneď, pretože splatiť výrobok je omnoho ľahšie ako dopredu šetriť. Viac informácií o nákupe cez Quatro nájdete tu...

Pravidelné zľavy na produkty, akcie pre nových aj stálych zákazníkov

Našim zákazníkom pravidelne ponúkame zľavy na produkty a akcie súvisiace so satelitnou technikou, rôzne darčeky od výrobcov, ale aj partnerov spoločnosti TV SAT elektro, ako sú zľavnené antivírusové riešenia spoločnosti ESET alebo parfémy z portálu parfemika.sk a podobne...

Súkromie našich zákazníkov

Súkromie našich zákazníkov je pre nás zaväzujúce. Firma TV SAT ELEKTRO, Juraj Pintér ako prevádzkovateľ internetového obchodu SATELIT-TV.SK týmto prehlasuje a zaväzuje sa, že zverené osobné dáta nebude bez súhlasu vlastníka týchto dát akokoľvek poskytovať tretej osobe a nepoužije zverené osobné dáta ku komerčnej ponuke nesúvisiacej s propagáciou internetového obchodu TV SAT ELEKTRO. Súčasne sa zaväzuje k tomu, že na prianie zákazníka i bez udania dôvodov kedykoľvek jeho osobné dáta vymaže zo svojej databázy.

Kontakt

Ak potrebujete poradi s výberom satelitu, satelitného kompletu alebo iného zariadenia čiernej alebo bielej techniky, neváhajte nás kontaktovať - zavolajte, napíšte, alebo nás navštívte v našej kamennej predajni v Nitre.

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky