Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

 

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

LAMAX T10 4K GPS (s hlásením radarov)

Cena s DPH:
132,00 €
Doba dodania:
do troch dní
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
SATNR-030625

Nastavte si strážneho psa.

LAMAX T10 4K GPS (s hlásením radarov)

4K/30 FPS kamera do auta, hlásenie radarov, GPS, FullHD/60 FPS, širokouhlý záber 170°, vylepšený magnetický držiak, WiFi a mobilná appka, intuitívne ovládanie vďaka 2,45“ displeju, kompresný formát H.265, prídavná zadná kamera vo FullHD/30 FPS

 Video je jednou z najúčinnejších zbraní, ako preukázať svoju nevinu pri havárii a LAMAX T10 vám dá do rúk celý arzenál dôkazov. Kamera natáča rovno v 4K a je užitočná, aj keď sa na ceste práve nič nedeje. Databáza radarov vám ušetrí peniaze za pokuty a vďaka magnetickému držiaku je behom pár sekúnd pripravená vyraziť.

LAMAX T10 vás podrží vo všetkých podmienkach. Nech už je práve modro, spustila sa prietrž alebo padla úplná tma. Špičkový čip stojí za vždy jasným 4K videom pri 30 snímkach za sekundu bez šumu a skreslenia. Objektív dokáže prijímať dostatok svetla aj na temnej ceste a s technológiou WDR je odolný voči oslneniu a odleskom. Vďaka širokouhlej šošovke kamera natáča všetko, čo sa pred autom deje v uhle 170 ° – máte tak pokrytý svoj pruh, protismer aj okolie.

Náš nový magnetický držiak nerobí medzi jednoduchým používaním a maximálnou ochranou kompromisy. Magnety sme použili rovno dva – kamera drží ako pribitá, ale stále ju môžete behom sekundy nacvaknúť aj vycvaknúť. Magnety navyše zapadajú do bezpečnostnej zarážky na tele kamery, čo zvyšuje odolnosť uchytenia napríklad pri jazde po rozbitej ceste.

Kameru do auta je vybavená kvalitným 2,45“ IPS displejom s vysokým jasom – jednoducho si tak prehráte natočené videá alebo upravíte nastavenia. Menu je kompletne v slovenčine a ovládanie je vďaka 4 tlačidlám úplne intuitívne. Pre ešte väčšie pohodlie môžete zvoliť aj ovládanie kamery cez telefón vďaka zabudovanej WiFi.

Okrem 4K rozlíšenia si môžete v kamere nastaviť aj FullHD v 60 snímkach za sekundu. To sa hodí hlavne pre plynulé zachytenie rýchlo míňajúcich áut, prípadne keď si chcete užiť spomalený záber. Okrem užitočných funkcií vám ku kamere zároveň pošleme aj všetko, čo by ste mohli potrebovať – adaptér do autozapaľovača s extra USB portom pre nabíjanie ďalšieho zariadenia alebo kvalitné úchyty na káble.

Pre maximálnu ochranu si k LAMAX T10 môžete dokúpiť aj zadnú FullHD kameru. Získate s ňou dôkazy aj pre prípad, že do vás niekto nabúra zozadu. Inštalácia zadnej kamery je jednoduchá, stačí ju prilepiť na zadné sklo a prepojiť káblom s prednou kamerou. Pri zapojení zadnej kamery zvládne predná kamera natáčať maximálne v rozlíšení 2.5K – aj tak ale zostane video plné dôležitých detailov.

Fotogaléria LAMAX T10 4K GPS (s hlásením radarov)

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky