Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

 

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

DYNAVIN N7-6205 Univerzalne 2DIN radio

Cena s DPH:
519,00 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
SATNR-02916

Nastavte si strážneho psa.

DYNAVIN N7-6205 Univerzalne 2DIN radio

Univerzalne multimediálne rádio Dynavin N-7 s dotykovým displejom a systémom Dynavin-Dynos . S kvalitným dualnym FM tunerom multimediálne rádio s velkym dotykovým s vysokym rozlíšením 1024x600 a 7" displejom ,autorádio je vybavené GPS s TMC prijímačom, bluetooth Parrot handsfree sadou, DVD + MP3 prehrávačom, USB portom a .Navigacia original IGO.

Univerzalne radio s velkostou 2DIN pre každeho kto vyhladáva  vysoko kvalitne radio , radio je vybavené ISO konektorom na pripojenie k autu.

Špecifikacia -

Dotyková obrazovka

Navigacia 
Antireflexny dispej
Android Link
Velký  6,2-palcový LCD displej s dotykovou obrazovkou (1024 x 600 pixelov)
Ovládateľný prostredníctvom multifunkčného volantu
Rádio FM RDS TMC s redukciou šumu DSP a 15 dostupných pamäťových slotov v rozsahu FM
DSP Zvukový procesor s EQ, korekciou času
AV vstup / výstup 

Možnost pripojiť parkovaciu kameru
CD / DVD prehrávač
Parrot Bluetooth pripojenie
Pripojenie k USB / SD karte
Reverzná kamera, DAB + Ready, Režim DVB-T2 pripravený
Vyrobené pre iPhone iPod iPad

 

DYNAVIN LINK
Dynavin-Link je k dispozícii na platforme Dynavin N7 Plus a je inteligentnejším a bezpečnejším spôsobom používania vášho iOS a Android telefónu vo vozidle. Odkaz Dynavin berie počas jazdy veci, ktoré chcete robiť so svojím systémom iOS a Android, a umiestňuje ich priamo na displej Dynavin. Môžete získať trasu, uskutočňovať hovory, odosielať a prijímať správy a počúvať hudbu, a to všetko spôsobom, ktorý vám umožní sústrediť sa na cestu. Stačí pripojiť svoj chytrý telefón a ísť.


DUAL RADIO TUNER
Dynavin používa obvod FM fázovej diverzity, ktorý spracováva signály duálnych antén zabudovaných do vozidla. Algoritmy DSP vytvárajú FM signál bez šumu a skreslenia zlúčením oboch rádiových signálov do jedného nového zvukového toku. Umožňuje optimálny príjem rádia aj za najnáročnejších podmienok.


PARROT BLUETOOTH
Bluetooth Plus vám umožňuje hands free telefonovanie telefónu a mnoho ďalších užitočných funkcií, ako napríklad ľahké abecedné vyhľadávanie v telefónnom zozname, podržanie a prepínanie prichádzajúcich hovorov, indikátory úrovne príjmu batérie a mobilného telefónu, a pokročilé audioprenosy pri zobrazovaní informácií o skladbách, interpretoch a značkách.


IGO PRIMO
Dynavin N7 je vybavený vstavaným navigačným systémom s jednoduchým zadaním cieľa, hlasovými pokynmi odbočky a voliteľným navádzaním na trase - všetko, čo potrebujete na rýchle a efektívne dosiahnutie cieľa. Jeho databáza je vopred nabitá bohatými záujmami a zahŕňa národné parky, reštaurácie, čerpacie stanice a oveľa viac. Okrem toho spoločnosť Dynavin ponúka prvé 30-dňové aktualizácie na mapách po prvom použití.


DSP SOUND
Hlavové jednotky Dynavin N7 používajú konverziu Burr Brown 24-bit digitálny na analógový s vysokým rozlíšením, čo umožňuje čistú, presnú a ohromujúcu reprodukciu zvuku.


KAPACITNÝ  TOUCHSCREEN
Prezerajte si svoje médiá a navigáciu na jasnom a vysokom rozlíšení. Kapacitný dotykový panel s ochranou proti oslneniu vám umožňuje presné ovládanie končekmi prstov a vynikajúcu viditeľnosť vo všetkých svetelných podmienkach.


NAVIGÁCIA
  3D navigácia vo vysokom rozlíšení
Navigačný systém založený na karte SD
Premium P.O.I. balík s viac ako 6,5 miliónmi destinácií
Realistické 3D vykresľovanie terénov a orientačných bodov, zobrazenie tunela, 3D automatické zväčšovanie pre križovatky a kruhové objazdy, zobrazenie skutočných križovatiek
Inteligentné plánovanie trás, výpočet alternatív trás v reálnom čase, algoritmus parkovania okolo algoritmu, funkcia nápovedy, atď.
Prijímač TMC pre bezplatné dátové služby TMC 


Univerzalne multimediálne rádio Dynavin N-7 s dotykovým displejom a systémom Dynavin-Dynos . S kvalitným dualnym FM tunerom multimediálne rádio s velkym dotykovým s vysokym rozlíšením 1024x600 a 7" displejom ,autorádio je vybavené GPS s TMC prijímačom, bluetooth Parrot handsfree sadou, DVD + MP3 prehrávačom, USB portom a .Navigacia original IGO.

Fotogaléria DYNAVIN N7-6205 Univerzalne 2DIN radio

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky