Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

 

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Inverto LNB Singel Black ULTRA

-22% Akcia
Cena s DPH:
12,50 €
Stará cena s dph:
16,03 €
Dostupnosť:
Predaj skončil
Obj. číslo:
SATNR-00411

Inverto LNB Singel Black ULTRA

Inverto LNB Singel Black ULTRA . Tento LNB je vysoko výkonný produkt predstavuje najnižšie šumové číslo k dispozícii pre riešenie potreby pre lepší príjem z druzice.

Inverto LNB Singel Black ULTRA
Tento LNB je vysoko výkonný produkt predstavuje najnižšie šumové číslo k dispozícii pre riešenie potreby pre lepší príjem z druzice.
. Vďaka svojej novej front-end architektúru a vynikajúcich komponentov, tento LNB poskytuje vyššiu konverzný zisk ešte s najnižšou šumovim číslom a fázový šum najlepší výkon.
Kombinácia vyššie speci komponentov, vynikajúca izolácia a pokročilých filtrov umožňuje lepšiu manipuláciu s rušivých vplyvov a poskytuje skok do celkového príjmu výkon v porovnaní so štandardnými LNB. Tento LNB umožňuje príjem signálu z jedného satelitu, jeho distribúcia do jedného tuneru Set-top-box a je pripravený na vysielanie vo vysokom rozlíšení. Vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality a priemyslu určené pre splnenie prísnych špecifikácií, to LNB je ideálnym riešením pre príjem satelitného vysielania v celej Európe.


Hlavné vlastnosti:

• Vynikajúci výkon fázy šumu DVB-S2 (HDTV)
• Vynikajúca izolácia - extrémne vysokej cross-pol výkon

• Veľmi nízka úroveň šumu

• Vynikajúci Noise Figure

• Vyšší zisk konverzie

• Ultimate spoľahlivosť
Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky