Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

 

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Stojan na triedený odpad Ecofix 3 komory

Cena s DPH:
24,90 €
Doba dodania:
do 3 dni
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
pn-117

Nastavte si strážneho psa.

Stojan na triedený odpad Ecofix 3 komory

Stojan na triedený odpad, 3 komory

Stojan na triedenie odpadu Ecofix - 3 komory.

V jednoduchom trojkomorovom prevedení, kd ylze použiť pre 3 vrecia vedľa seba.

Stojan sa hodí do garáží, na terasy, do záhrad i pred dom. Použité materiály sú odolné voči vonkajším poveternostným vplyvom.

Kovový pozinkovaný rám, (trubky priemer 16 mm), je vyrobený zo 100% recyklovateľného materiálu, spodné konce rámu sú opatrené protišmykovými koncovkami.

Plastová veka sú profilovaná pre dobré uchytenie vriec. Vrecia sú držané na plastovom rámika ďalšom plastovým prstencom, cez ktorý sa vrece pretiahne (podľa nákresu na priloženom obrazovom letáku). Uchytenie vreca je pevné = vhadzovaní odpad vlastnou váhou drží vrece v polohe, aby nevykĺzol z uchytenia. Dobre sa zasúvajú ako vrecia tenké, tak aj tie hrubšie, napr. Pre zber skla.

Štandartné farebné prevedenie viek: modrej, žltej a zelenej veko. Možno dodať aj s vekom oranžovým alebo čiernym. Ak chcete veka, ktoré nie sú v štandartnom balení, uveďte požiadavku v poznámke.

Využite igelitky, ktoré možno doma leží bez úžitku: na plastovom rámika sú výrezy, do ktorých sa uchytí igelitka a poslúži ešte naposledy ako odpadkový vrece.

Hmotnosť: 3,60 kg


Ku stojanu je možné zakúpiť aj rozmerovo vhodné vrecia na triedený odpad, ktoré sú farebne rozlíšené podľa typu odpadu. Vrecia sú v úlohe po 15 až 25 ks a sú vyrobené z kvalitných LDPE fóliou v Českej republike. Šetrí životné prostredie a sú plne recyklovateľné.

Rozmer v zloženom stave: 98 x 5 x 90 cm
Rozmer v rozloženom stave: 96 x 42 x 78 cm (výška)
Určené pre 3 vrecia o rozmeroch cca 70 x 110 cm, tj. Objem jednotlivých vreca 120 l.
Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky