Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

 

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Stojan na triedený odpad EKO-Life 2 komory

Cena s DPH:
28,07 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
pn-135

Nastavte si strážneho psa.

Stojan na triedený odpad EKO-Life 2 komory

Stojan na triedený odpad, 2 komory

Stojan na triedenie odpadu EKO-Life, 2 komory.

Stojan na dve vrecia pre triedený odpad s podpornou mriežkou pre podperu spodku vrecia s ťažším odpadom. Uprostred každého veka je kruhový otvor pre ľahké vhadzovanie menších odpadkov, bez potreby celej veko otvárať.

Stojan sa hodí do garáží, na terasy, do záhrad i pred dom. Použité materiály sú odolné voči vonkajším poveternostným vplyvom.

Kovový pozinkovaný rám, (trubky priemer 16 mm), je vyrobený zo 100% recyklovateľného materiálu, spodné konce rámu sú opatrené protišmykovými koncovkami.

Plastová veka sú profilovaná pre dobré uchytenie vriec. Vrecia sú držané na plastovom rámika ďalšom plastovým prstencom, cez ktorý sa vrece pretiahne (podľa nákresu na priloženom obrazovom letáku). Uchytenie vreca je pevné = vhadzovaní odpad vlastnou váhou drží vrece v polohe, aby nevykĺzol z uchytenia.

Štandartné farebné prevedenie viek: modré + žlté veko. K dispozícii sú aj veka vo farbe oranžovej. Ak chceme inú kombináciu než je vo štandardu, napíšte požiadavku do poznámky.

Využite igelitky, ktoré možno doma leží bez úžitku: na plastovom rámika sú výrezy, do ktorých sa uchytí igelitka a poslúži ešte naposledy ako odpadkový vrece.

Hmotnosť: 4 kg

 

Rozmer v zloženom stave: 66 x 5 x 90 cm
Rozmer v rozloženom stave: 66 x 42 x 82 cm (výška)
Určené pre 2 vrecia o rozmeroch cca 70 x 110 cm, objem vriec 120 l
Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky