Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

 

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Stojan na triedený odpad Fix-Matik 2 komory

Cena s DPH:
24,45 €
Doba dodania:
do 3 dni
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
pn-125

Nastavte si strážneho psa.

Stojan na triedený odpad Fix-Matik 2 komory

Stojan na triedený odpad Fix-Matik

Stojan na triedenie odpadu Fix-Matik - 2 komory.

Pohotový stojan na zavesenie dvoch vriec na odpadky s vekami, ktoré majú pružinové otváranie. Otváranie je tak jednoduché a hygienické.

Použité materiály sú odolné voči vonkajším poveternostným vplyvom.

Kovový pozinkovaný rám, (trubky priemer 16 mm), je vyrobený zo 100% recyklovateľného materiálu, spodné konce rámu sú opatrené protišmykovými koncovkami.

Plastové veko je profilované pre dobré uchytenie vriec. Vrecia sú držané na plastovom rámika ďalšom plastovým prstencom, cez ktorý sa vrece pretiahne (podľa nákresu na priloženom obrazovom letáku). Uchytenie vreca je pevné = vhadzovaní odpad vlastnou váhou drží vrece v polohe, aby nevykĺzol z uchytenia.

V štandardnom prevedení je k dispozícii dvojica viek: žlté + modré. Možno dodať aj s vekom oranžovým, alebo čiernym. Ak žiadate inú kombináciu než je štandard: je nutné zapísať do poznámky.

Využite igelitky, ktoré možno doma leží bez úžitku: možno zakúpiť redukčné profilovaný diel, ktorý sa uchytí dovnútra rámu a ten drží igelitku. Tá poslúži ešte naposledy ako odpadkový vrece.

Hmotnosť: 5,00 kg


Ku stojanu je možné zakúpiť aj rozmerovo vhodné vrecia na triedený odpad, ktoré sú farebne rozlíšené podľa typu odpadu. Vrecia sú v úlohe po 15 až 25 ks a sú vyrobené z kvalitných LDPE fóliou v Českej republike. Šetrí životné prostredie a sú plne recyklovateľné.

Rozmer v zloženom stave: 66 x 5 x 90 cm
Rozmer v rozloženom stave: 66 x 46 x 84 cm (výška)
Určené pre 2 vrecia o rozmeroch cca 70 x 110 cm, tj. Objem jednotlivých vreca 120 l.
Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky