Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

 

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Televízor 43" HISENSE 43A6BG + Darček Antik TV na 12 mesiacov zadarmo

Cena s DPH:
320,00 €
Doba dodania:
do 2 dni
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
SATNR-030762

Nastavte si strážneho psa.

Televízor 43" HISENSE 43A6BG + Darček Antik TV na 12 mesiacov zadarmo

Televízor Hisense 43A6BG vám naservíruje luxusný obraz vďaka 4K rozlíšeniu a technológiám Dolby Vision alebo AI Picture Optimization. Pohlcujúcemu audiovizuálnemu zážitku ale nahráva aj dokonalý zvuk DTS Virtual: X, takže sa budete cítiť ako v kine.

AKCIA: Internetová TV od Antiku – Antik TV na 12 mesiacov zadarmo obsahuje najbohatší „Antik TV balík“ v hodnote 142,80 €. Sledujte tak vyše 170 TV programov až na 7 zariadeniach (5x mobilné zariadenia a 2x TV) na 12 mesiacov ZADARMO.

Poteší tiež  až 20 dňový HD archív a filmotéka MOVIES s filmami a seriálmi bez reklám úplne ZADARMO. Akcia „Kúp TV značky Hisense od Antiku a ziskaj internetovú Antik TV na 12 zadarmo platí až do odvolania.

Kupón na aktivovanie Antik TV balíka na 12 mesiacov zadarmo Vám zašleme e-mailom, po kúpe televízora.hisense_antiktv_nahlad

Televízor Hisense 43A6BG vám naservíruje luxusný obraz vďaka 4K rozlíšeniu a technológiám Dolby Vision alebo AI Picture Optimization. Pohlcujúcemu audiovizuálnemu zážitku ale nahráva aj dokonalý zvuk DTS Virtual: X, takže sa budete cítiť ako v kine.

Tešiť sa navyše môžete aj na operačný systém VIDAA U5.0, ktorý prináša napríklad možnosť užívať si obsah z rôznych streamovacích platforiem zo zahraničia aj tuzemska. Rovnako tak je podporovaná technológia Smooth Motion pre dokonale plynulý obraz aj pri sledovaní športových prenosov a akčných filmov. 

Kľúčové vlastnosti:

  • Nádherný obraz s technológiami Dolby Vision a AI Picture Optimization
  • Nádherné 4K rozlíšenie
  • Parádny zvuk zásluhou DTS Virtual: X
  • Dokonale plynulý obraz vďaka Smooth Motion
  • Obrovské možnosti systému VIDAA U5.0

Nádherne ostrý zážitok v 4K!

 

4K obraz Dolby Vision

Kvalitu obrazu výrazne posúvajú dopredu technológie, ako je napríklad Dolby Vision, ktorá v súčasnej dobe predstavuje najvyspelejší a najpokročilejší štandard HDR. Okrem toho je k dispozícii ale aj Depth Enhancer a Ultra Dimming.

 


 

Smooth Motion

Táto TV je perfektná na sledovanie športu vzhľadom na nasadenie technológie Smooth Motion. Dokáže totiž presne idenfitikovať rýchle pohyby a rekonštruovať pixely tak, aby bol obraz aj v najrýchlejších častiach dokonale plynulý. TV sa dokonca dokáže sama inteligentne prepnúť do športového módu a navodiť ešte vierohodnejšiu atmosféru ako na štadióne.

 


 

AI Picture Optimization

Nezáleží na tom, aký žáner sledujete. Dajte prednosť akčným naháňačkám, romantickým rozprávkam alebo športovým stretnutiam, podľa vašej chuti. Televízor sa vždy dokáže prispôsobiť konkrétnym podmienkam a optimalizuje obraz tak, aby ste z neho vždy vyťažili maximum vďaka funkcii AI Picture Optimization.

 


 

DTS Virtual: X

S technológiou DTS Virtual: X sa môžete tešiť na luxusný zvuk, keď bude perfektne zrozumiteľný každý dialóg a vám už neunikne nič dôležité. Technológia navyše exceluje aj dokonale čistým priestorovým zvukom aj pri vysokej hlasitosti.

 


 

Operačný systém VIDAA U5.0

Obrovskú plejádu funkcií a rýchlej reakcie prináša perfektne vyladený systém VIDAA U5.0. Otvára prístup k streamovacím platformám, ako sú Netflix, YouTube, Amazon Prime alebo VOYO a Lepšia TV. Dokáže toho ale ešte oveľa viac – tak začnite objavovať.

 


Televízor Hisense 43A6BG vám naservíruje luxusný obraz vďaka 4K rozlíšeniu a technológiám Dolby Vision alebo AI Picture Optimization. Pohlcujúcemu audiovizuálnemu zážitku ale nahráva aj dokonalý zvuk DTS Virtual: X, takže sa budete cítiť ako v kine.

Fotogaléria Televízor 43" HISENSE 43A6BG + Darček Antik TV na 12 mesiacov zadarmo

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky