Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

 

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Tesla MediaBox XA400 Multimediálne 4K centrum

Cena s DPH:
75,00 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
SATNR-030744

Nastavte si strážneho psa.

Tesla MediaBox XA400 Multimediálne 4K centrum

VýrobcaTesla

S multimediálnym centrom IPTV Tesla MediaBox XA400 vdýchnete televízoru nový život. Akýkoľvek TV vybavený HDMI portom totiž dokáže vylepšiť o operačný systém Android TV. Okrem toho ale možnosti televízora rozšíri o bezdrôtové streamovanie obsahu cez Wi-Fi a dokáže zaistiť obraz vo 4K .Box dodávame NAPROGRAMOVANY.

Výkonné multimediálne centrum TESLA MediaBox XA400 s obľúbeným certifikovaným operačným systémom Android TV ™ vás vtiahne do nekonečného sveta zábavy, vďaka nespočetnému množstvu aplikácií z Google Play. Certifikácia zaisťuje nielen bezproblémovú aktualizáciu, vďaka nej získate tiež ľahký prístup k viac ako 700 000 filmom a seriálom.

Dodávame už naprogramované aplikacie

HBO max

Sledovanie TV

Antik TV

Skylink Live TV

VOYO

Magio GO

KODI

Lepsi TV

Multimediálne centrum TESLA MediaBox XA400 disponuje funkciou Chromecast built-in, vďaka ktorej môžete pohodlne zdieľať fotografie a videá s celou rodinou. Stačí pripojiť inteligentný telefón k rovnakej WiFi ako TESLA MediaBox XA400 a kliknúť na tlačidlo Smart wiew, MirorShare, Playtech (líši sa podľa druhu výrobcu). Potom už len jednoducho vyberiete zariadenie, na ktoré chcete obraz prenášať – napríklad na TV.

Pohodlné ovládanie telefónom

Prostredníctvom aplikácie Android TV môžete multimediálne centrum TESLA MediaBox XA400 jednoducho ovládať inteligentným telefónom. Získate tak maximálny komfort pri používaní a nebudete musieť riešiť umiestnenie ovládača.

TESLA MediaBox XA400

 

TESLA MediaBox XA400

 

TESLA MediaBox XA400 ponúka takmer nekonečné možnosti sledovania

Multimediálne centrum TESLA MediaBox XA400 ponúka veľké množstvo praktických funkcií. S jeho pomocou môžete sledovať filmy a seriály z on-line video požičovní, prehrávať hudbu na YouTube i Spotify. Vďaka TESLA MediaBox XA400 môžete aj hrať hry, prípadne využiť širokú škálu ďalších aplikácií.

TESLA MediaBox XA400 disponuje kvalitným procesorom

Vďaka výkonnému procesoru v kombinácii s 2 GB RAM DDR4 si multimediálne centrum TESLA MediaBox XA400 bez problémov poradí i s náročným obrazom v 4K rozlíšení. Dolby Audio (Dolby Digital, Dolby Digital+, Dolby Atmos) navyše v každej situácii poskytne pri počúvaní hudby i sledovaní obľúbených filmov špičkový zvuk.

TESLA MediaBox XA400

 

TESLA MediaBox XA400

 

Bluetooth na pohodlné pripojenie externých zariadení

Multimediálne centrum TESLA MediaBox XA400 je vybavené technológiou Bluetooth, prostredníctvom ktorej je možné ľahko a rýchlo pripojiť bezdrôtovú myš, klávesnicu, alebo gamepad. Na pripojenie multimediálneho centra do siete môžete využiť klasický ethernetový kábel, prípadne Dualband WiFi.

PARAMETRE zariadenia TESLA XA400

procesor Amlogic S905X2-B 1,6GHz

certifikovaný operačný systém Android TV 10

2 GB operačná pamäť DDR4 SDRAM

8 GB vnútorná pamäť eMMC

Dualband Wi-Fi (2,4 GHz + 5 GHz)

Bluetooth - podpora pripojenia bezdrôtovej klávesnice, myši alebo gamepadu

podpora kodeku H.265 (HEVC)

podpora rozlíšenia až Ultra HD 4K

podpora HDR

Dolby Audio (Dolby Digital, Dolby Digital +, Dolby Atmos)

široká ponuka aplikácií z Google Play (*)

hlasové vyhľadávanie

podpora pripojenia USB flash disku, externého pevného disku alebo pamäťovej karty

podpora online aktualizácie firmware (OTA)


S multimediálnym centrom Tesla MediaBox XA400 vdýchnete televízoru nový život. Akýkoľvek TV vybavený HDMI portom totiž dokáže vylepšiť o operačný systém Android TV. Okrem toho ale možnosti televízora rozšíri o bezdrôtové streamovanie obsahu cez Wi-Fi a dokáže zaistiť obraz až vo 4K kvalite s podporou prémiového zvuku Dolby Audio.

Fotogaléria Tesla MediaBox XA400 Multimediálne 4K centrum

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky