Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

 

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Televízor Royal Line III 24 Smart - Android

Cena s DPH:
439,00 €
Doba dodania:
do 3 dní
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
SATNR-030700

Nastavte si strážneho psa.

Televízor Royal Line III 24 Smart - Android

VýrobcaMegasat

Kempingová Smart TV s uhlopriečkou 23,6 palcov. Full HD rozlíšenie. Prístup k mnohým mediálnym knižniciam a video portálom cez WLAN alebo LAN. Integrovaný trojitý tuner, CI+ slot (HD+ ready), HDMI a dva USB porty.

Ideálne na kempingové použitie
Zariadenie je špeciálne navrhnuté pre použitie vo vozidlách. Špeciálny dizajn interiéru chráni komponenty pred nárazmi počas jazdy. Či už loď, karavan alebo kamión: S našou kempingovou TV ste dobre vybavení. Variabilné pripojovacie napätie 12/24 voltov pre vozidlá alebo 100~240 voltov na pevnej linke zaisťuje široké využitie.Kempingová Smart TV s uhlopriečkou 23,6 palcov. Full HD rozlíšenie. Prístup k mnohým mediálnym knižniciam a video portálom cez WLAN alebo LAN. Integrovaný trojitý tuner, CI+ slot (HD+ ready), HDMI a dva USB porty.

Kvalitné LED panely s triedou pixelov 1 a HD rozlíšením

Royal Line III 24 Smart ponúka full HD rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov s uhlopriečkou obrazovky 23,6 palca. V našich televízoroch používame iba kvalitné LED panely pixelovej triedy 1. Tie ponúkajú výrazne lepšiu kvalitu ako bežné panely s pixelovou triedou 2. S televízormi Megasat si môžete vychutnať TV programy v neobmedzenej HD kvalite.

Trojitý tuner pre každú aplikáciu
S trojitým tunerom ste pripravení na všetky situácie. Či už satelitná televízia, pozemná televízia cez DVB-T anténu alebo káblový príjem cez domovú prípojku – multituner je pripravený na akýkoľvek typ príjmu.

Smart TV pre inteligentné kempovanie
Séria Royal Line III Smart ponúka rozhranie LAN a WLAN. Keďže ide o inteligentnú televíziu, má internetový prehliadač a predinštalované aplikácie, ako aj prístup k mnohým mediálnym portálom. Okrem toho je možné prostredníctvom integrovaného obchodu s aplikáciami nainštalovať množstvo ďalších aplikácií. Môžete si stiahnuť video portály ako Prime Video alebo Netflix a jednoducho začať streamovať. Mnohé televízne stanice ponúkajú zaujímavé doplňujúce informácie o príslušnom programe. K reprízam či rôznym videám sa dá dostať aj cez knižnice médií. Pomocou integrovanej aplikácie MiraCast môžete k televízoru pripojiť kompatibilné mobilné zariadenia a prenášať obrazovku bezdrôtovo do televízora.

CI+ slot pre rozšírenie Pay TV
So slotom CI+ v spojení s modulom CI+ a príslušnou inteligentnou kartou HD+ je možné prijímať aj súkromné ​​kanály v najlepšej kvalite.

Prehrávanie médií cez USB
Prostredníctvom dvoch USB portov si môžete pohodlne prehrať svoj vlastný film, hudbu alebo zbierku fotografií. Jednoducho zapojte ovládač a nechajte ho hrať s integrovaným prehrávačom médií. Podporované je prehrávanie najbežnejších formátov.

Rozhranie Bluetooth® 4.2
Ak chcete ovládať svoje existujúce Bluetooth® slúchadlá alebo soundbar na televízore, často narazíte na problém, pretože mnohé z týchto koncových zariadení Bluetooth® nepodporujú. Séria Royal Line II Deluxe ponúka toto rozhranie a môže teda bezdrôtovo prenášať prehrávanie zvuku do vašich zariadení Bluetooth®.Fotogaléria Televízor Royal Line III 24 Smart - Android

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky