Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Zircon Black Box s GPS (čierna skrinka)

Cena s DPH:
99,00 €
Doba dodania:
na sklade
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
SATNR-00186

Nastavte si strážneho psa.

Zircon Black Box s GPS (čierna skrinka)

VýrobcaZircon

Zircon Blackbox s GPS a G-senzorom je výkonná a plne vybavená digitálna videokamera do auta, ktorú využijete napríklad pre prípad preukázanie priebehu dopravnej nehody a pod

Zircon Black Box s GPS (čierna skrinka)

Zircon Blackbox je výkonná a plne vybavená digitálna videokamera vhodná do auta, ktorú využijete napríklad pre prípad preukázanie priebehu dopravnej nehody alebo len pre nahrávanie jazdy. Skvele sa tak hodí napríklad pre záznam jazdy žiaka autoškoly alebo zaučenie neskúseného vodiča, ktorí si potom na videu môžu uvedomiť jazdné chyby.

Kamera je vybavená výkonným procesorom, ktorý umožňuje nahrávanie s VGA rozlíšením pri 30 snímkach za sekundu. Zabudovaný objektív dokáže snímať plochu 105 ° a vďaka tomu získate širší záber snímanej plochy. Možné je aj otočenie o 140 ° pre záznam celej scény.

Nahrávať môžete na pamäťové karty typu micro SD alebo SDHC s kapacitou až 32GB. Záznam videa so zvukom prebieha do veľmi rozšíreného formátu AVI, ktorý používa väčšina multimediálnych centier a video prehrávačov. Zhotovovať je možné aj fotografie v klasickej JPG súboru. Zvuk je nahravany zabudovaným mikrofónom a možete ho prehrať cez zabudovaný reproduktor.

Zircon Blackbox má funkciu nahrávania v slučke, kde nahrávanie pokračuje nepretržite aj po zaplnení posledného miesta na pamäťovej karte, tým že sa začnú automaticky prepisovať najstaršie súbory. G-SENSOR prístroja a časový senzor je schopný automatického nahrávania. Technológia GPS potom sleduje presné miesto určenia záznamu nahrávky.

Kamera má zabudovanú nabíjaciu batériu, ktorú je možné nabíjať cez priloženú DC 12 auto nabíjačku.
Podrobná charakteristika Zircon Black Box (čierna skrinka)
Funkcie a vlastnosti: záznam GPS polohy, G senzor, rozsah záznamu: 105° - 140°
Obsah balenia: záznamové zariadenie, adaptér, SD karta (2 GB), držiak na sklo , auto adapter
Rozmery balenia (Š x V x H): 200 x 100 x50 mm
Hmotnosť balenia: 1 kg
Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky