Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Plastové ležadlo Alfa

Cena s DPH:
212,80 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
pn-182

Nastavte si strážneho psa.

Plastové ležadlo Alfa

Záhradný nábytok Nardi - lehátko Alfa

Plastové ležadlo Alfa s transpiračné textíliou.

Pohodlné plastové lehátko s polohovateľnou chrbtovou opierkou, stohovatelné.S lakťovými opierkami. Transpiračné textílie vďaka mikrootvorům umožňuje odparovanie vody. Zamedzuje kumulácii vlhkosti, ak si ľahnete na lehátko vo vlhkých plavkách. Textílie je uchytená profilom z vysoko odolnéhoplastu, ktorý je odolný proti vytrhnutiu. Textílie je veľmi pohodlná a pružná, nepotrebujete polstr. Kolieska slúži k ľahkej manipulácii.

Rozmery: šírka 69 cm, dĺžka 170 cm (ak je opierka úplne zdvihnutá) až 195 cm (ak je opierka položená), výška chrbtovej opierky 106 cm
Hmotnosť: 15 kg

Lehátko je vyrobené z vysokoakostného kompozitu polypropylénu a je spevnené skleným vláknom. jeho pevnosť nosnej konštrukcie v celej dĺžke zaručuje aj technologické riešenie kruhových prierezov nejzatěžovanějších častí. Prídavky ochranných látok zamedzujú zmene farebnosti a priestorové stabilizátory zaisťujú trvanlivosť a pevnosť pri náročnom využívaní. Všetky diely, ktoré sú určené pre polohovanie, sú vyrobené zo spevneného materiálu. Ak vplyvom opotrebenia alebo nešikovnosťou dôjde k tomu, že niektorý diel bude poškodený, je možné objednať časti lehátka ako náhradný diel. Lehátko tak bude slúžiť ďalej.

Pre využitie v náročných prevádzkach ako sú kúpaliská, wellness centrá, rekreačné a bazénové zony. Možnosť dokúpenia slnečné clony v príslušnom farebnom odtieni.

V prílohe .pdf je produktový list, s ďalšími farebnými variantmi, ktoré sú dostupné na objednávku.

Testovaná nosnosť: 200kg. Vyrobené v Taliansku.

Súvisiace produkty

Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky