V dňoch od 26.5.2022. /štvrtok/ do 27.05.2022 /piatok/ máme z dôvodu školenia zatvorené.

ďakujeme za pochopenie.

 

Multimediálne autorádiá s GPS a DVD

Multimediálne rádiá pre pokojnú a zábavnú cestu na dovolenku.

Plastové ležadlo Omega

Cena s DPH:
211,46 €
Dostupnosť:
Skladom
Obj. číslo:
3566

Nastavte si strážneho psa.

Plastové ležadlo Omega

Plastové ležadlo Omega s transpiračné textíliou.

Pohodlné plastové ležadlo, profi kategórie, s polohovateľnou chrbtovou opierkou, stohovateľné. Transpiračné textílie vďaka mikrootvorům umožňuje odparovanie vody. Zamedzuje kumulácii vlhkosti, ak si ľahnete na lehátko vo vlhkých plavkách. Textílie je uchytená profilom z vysoko odolnéhoplastu, ktorý je odolný proti vytrhnutiu. Textílie je veľmi pohodlná a pružná, nepotrebujete polstr. Kolieska slúži k ľahkej manipulácii.

Rozmery: šírka 69 cm, dĺžka 170 cm (ak je opierka úplne zdvihnutá) až 195 cm (ak je opierka položená), výška chrbtovej opierky 106 cm
Hmotnosť: 15 kg

Sedadlo je vo výške 40 cm od zeme, takže sa na neho dobre dosadá aj napriek tomu, že nemá podrúčky. Verzia bez podrúčok je vhodná pre zariadenia s prístupom verejnosti. Jednak umožňuje ľahší manipuláciu (nie je potrebné dávať pozor pri stohovanie, či sa trafíte opierkami na seba) a potom umožňuje jednoduché sadaní i vyšším váhovým kategóriám. Lehátko je vyrobené z vysokoakostného polypropylénu. Prídavky ochranných látok zamedzujú zmene farebnosti a priestorové stabilizátory zaisťujú trvanlivosť a pevnosť pri náročnom využívaní. Všetky diely, ktoré sú určené pre polohovanie, sú vyrobené zo spevneného materiálu. Kruhový profil kostry zaisťuje vysokú pevnosť základne. Ak vplyvom opotrebenia alebo nešikovnosťou dôjde k tomu, že niektorý diel bude poškodený, je možné objednať časti lehátka ako náhradný diel. Lehátko tak bude slúžiť ďalej.

Pre využitie v náročných prevádzkach ako sú kúpaliská, wellness centrá, rekreačné a bazénové zony. Možnosť dokúpenia slnečné clony v príslušnom farebnom odtieni.

V prílohe .pdf je produktový list, s ďalšími farebnými variantmi, ktoré sú dostupné na objednávku.

Testovaná nosnosť: 200kg. Vyrobené v Taliansku.
Cena bez DPH
0 ks za 0,00 €
Cena s DPH
0 ks za 0,00 €
Navrch stránky